Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Božia moc naplnila futbalový štadión (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

priklad hromadnej nabozenskej psychozy

It seems to me that the Biblical fanatics on this forum seem to have a strategy of hijacking every thread they appear on and changing the subject of the thread to their own inane (irrelevant, stupid) incessant ramblings about Jesus. It is just "Jesus, Jesus, Jesus, Jesus" in response to any subject. They are the Internet equivalent of religious fanatics who stand on street corners with a megaphone; they are not interested in anything other than rambling about Jesus; they are not interested in debate and they are unable to think rationally or respond to human reason.

This all may seem like just a sick joke, however the consequences of religious fanatics evangelising is that they are attempting to encourage others to emulate these kind of schizophrenic, paranoid symptoms.

Thus I may post and repost this essay occasionally in response to such tactics; it is a complete waste of time to enter into a discussion with such trolls, however for the sake of others who might be reading such threads, I feel morally obliged to point our their insanty.
 

iné negatívne dôsledky

zabudol si spomenúť ešte iné negatívne dôsledky toho, keď sa ľudia obracajú k Ježišovi.
Napríklad starostovia rómskych obcí na východnom Slovensku potvrdzujú, že u Rómov, ktorí uverili v Ježiša sa prudko znížila kriminalita a závislosť na alkohole a iných návykových látkach a zvýšila sa gramotnosť a zamestnanosť.
 

pretoze ziskali vyssiu moc

a to cigani aj vsetci podobni primitivi potrebuju. Daj im na celo esesaka s lahkym gulometom alebo Kotlebu s dvadsiatimi nackami s bejzbolkami a kriminalita aj alkoholizmus sa radikalne zmensi aj tak bez boha a podobnych rozpravok.
 
Hodnoť

 

ktorí starostovia, robili štatistiku o uverení v Ježiša, a následne znížení kriminality?
 

 

môžem pohľadať ten link v staršej diskusii. Dala som totiž v diskusii jeden link, kde bolo písané, že katedra kulturológie v SAV si všimli, že vďaka evanjelizácii kresť. spoločenstiev sa u Rómov, ktorí uverili v Ježiša sa prudko znížila kriminalita a závislosť na alkohole a iných návykových látkach a zvýšila sa gramotnosť a zamestnanosť.
 

 

niečo som našla.
tot je zo stránky SAV http://www.sav.sk/index.php?la...
Citujem z iného článku, kde okrem iného píšu, že chcú odluku cirkvy od štátu a kresťanské spoločenstvá, ktoré chcú byť registrované ako cirkev, ale nechcú podporu od štátu:
Chcel by som predstaviť našu skúsenosť. Náš zbor Romani Archa pozostáva prevážne z ľudí, ktorí boli sociálne odkázaní a sú rómskeho pôvodu. Pastorovanie takéhoto zboru nie je ľahké, ale to, čo kážeme, to funguje a skutočne Boh sa stará o svoj ľud už viac ako pätnásť rokov. Každým rokom sa viac rozvíjame a máme výsledky, ktoré zaznamenal aj etnologický ústav Slovenskej akadémie vied, ktorý vo svojich štatistikách v projekte SIRONA dospel k záveru, že sociálna inklúzia Rómov náboženskou cestou, ktorú vykonávame s ostatnými , hlavne neregistrovanými cirkvami je najúčinnejšia. Pri prezentovaní činnosti na záverečnej konferencii v Bratislave prezentovali práve títo predstavitelia, ktorí sú štátom platení, čiže registrovaní : kde boli na výletoch, aké kaplnky postavili v poslednom období, ale pre riešenie postavenia Rómov buď krčili ramenami, alebo zjednodušene poviem “treba na nich veľký bič a malý dvor”. Skrze štedré projekty, ktoré sú však minimálne účinné a tiež nezodpovedné rozdelenie humanitnej podpory Rómom prehlbujú priepasť rasizmu na Slovensku. Keď však prídeme do osady hlásať evanjelium, najväčšie útoky zažívame na popud hlavne katolíckych kňazov, ktorí v niektorých obciach ako Huncovce , ale aj v niektorých iných navádzajú ľudí, aby nás násilným spôsobom vyhnali, inak im nebudú krstiť deti a pochovávať zosnulých.
http://romaniarcha.sk/2012/02/...
 

tu máš celý dokument

Hodnoť

 

Komunistom sa podarilo získať pre zdraviu prospešné cvičenie na Strahovskom štadióne státisíce cvičiacich. Dokonca sa po každej Spartakiáde preukázateľne aj zvýšila pôrodnosť. Aj bez Božích čarov.
http://videoalbumy.azet.sk/spa...
 
Hodnoť

 

a Boh pokračoval: „Tu budeš kázať moje meno!“

Ktorý Boh ? A ktoré, že je to meno ? A skutočne ho kázal na tom štadióne ? Presne TO meno, čo je v Biblii ? O ktore sa modlil Jezis .. "posvat sa meno tvoje" ?
 
Hodnoť

Je to neskutočné, ale

takéto hlúpotiny sú pre vývoj spoločnosti zhubnejšie ako vystúpenie martinky z Turca. Našťastie ma ešte neopustil zdravý rozum a takýmto sprostostiam neuverím ani na smrteľnej posteli. A ak náhodou niekedy áno, tak ma môžu zbaviť svojprávnosti. Tá žena je horšia ako Taliban, fanatička na entú. Verím tomu že také sprostosti mohli zaujať pred 200 rokmi keď prostí ľudia verili že keď hrmí tak sa Boh hnevá, ale dnes hlásať takéto sprostosti, to svedčí o strate "rozumu".
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Štefan Holý: Sulík - nová verzia Jána Ľuptáka? 1 024
 2. Stanislav Martinčko: Izolujú úrady pre vírus Súmračnú ??? 794
 3. Martin Borguľa: Taká obyčajná normálnosť – to je to, čo tu chýba 774
 4. Jozef Kmeto: Kotlebovci chcú presadiť analýzu neslovanských čŕt niektorých občanov 457
 5. Pavel Weiss: Otvorená aj skrytá diskriminácia seniorov na pracovnom trhu 342
 6. Marián Viskupič: Koľko sa nabalil Robert Fico za 12 rokov? Ján Počiatek možno prezradil viac, ako chcel! 291
 7. Marek Strapko: Kým ma nezbili neonacisti... 212
 8. Jozef Sitko: Čo bude, ak uspejú: Fico, Kotleba, Danko aj Harabin? 163
 9. Vladimír Bednár: Zabitie Solejmáního ako odkaz pre Putina 145
 10. Viktor Križan: Pellegrini neklame, Smer s Kotlebom naozaj vládnuť nebude 126

Rebríčky článkov


 1. Dušan Seberíni: Len keď je válov
 2. Vladimír Krátky: Kde je Boris Kollár ?
 3. Matej Galo: Budúcnosť medzi Slovenskom a Britániou? Časť 2.
 4. Miška Emericiová: Psycho
 5. Milan Lacúch: Fatálne omyly duchovne hľadajúcich 2
 6. Matej Galo: SLOVENSKO POTREBUJE ODBORNÍKOV, AKO JE MARTIN KLUS. ČASŤ 1.
 7. Miška Emericiová: Skaza
 8. Július Kovács: Bela charakter a Ríško balonik si myslia o ľuďoch, že sú h*vná.
 9. Vladimír Seman: Otvorený list Richardovi Sulíkovi o Zemplínskej šírave
 10. Miška Emericiová: Balada o klaunovi


Už ste čítali?