Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Uzdravení z rakoviny (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

ach,Mária..

na teba fakt platí: "mať tvoj mozog,tak si oddýchnem"......
 

 

Ježiš mal pravdu, keď povedal, že niektorí neuveria ani keby niekto z mŕtvych vstal.
 

ja netvrdím,že Ježiš nebol..

ja len neverím týmto rečiam o jednej modlitbe a a zmiznutí metastáz..
každý máme právo na svoj názor..
 

Veríme vo falošného Ježiša?

V internetovej diskusii neveriaci diskutéri veľa krát povedali: Biblia je plná zázrakov, len v dnešnej dobe sa nič podobné nedeje. Tu niečo nehrá. Žeby tie biblické príbehy boli vymyslené? A ja s nimi súhlasím. Ako mám veriť, že Ježiš bol naozaj taký, ako je opísaný v Biblii, ak dnes nemá žiadnu reálnu moc?
Mnohí kresťania tvrdia, že zázraky skončili s časmi apoštolov, ale nikde v Biblii sa nič podobné nepíše. Práve naopak. V Biblii sa píše, že Ježiš je ten istý včera,dnes aj naveky a uzdravovanie chorých a vyháňanie démonov k Ježišovi neodmysliteľne platia. Ježiš dokonca povedal: „Tí čo uveria vo mňa,tiež budú činiť skutky,ktoré ja činím, ba ešte väčšie.“
Tieto dva príbehy sú len jedny z tisícoch prípadov nadprirodzeného uzdravenia po modlitbe v mene Ježiš, ktoré POTVRDILI očití svedkovia aj LEKÁRI.
 

v tom prípade,kedže

je v tvojom záujme presvedčiť-by bolo fajn dať hodnoverné linky...
predpokladám,že je to zdokumentovateľné,ved ide predsa o "zázraky"
 

 

tento príbeh mám z jeho autobiografie, na internete som nehľadala. Ale je tisíce ľudí, ktorí striehnu na každú jednu príležitosť ako zdiskreditovať Reinharda Bonnkeho, takže napísať hlúposti by si nedovolil.
Ale ak chceš internetové linky o uzdravení, prečítaj si iné dva prípady uzdravenia na jeho kampaniach, ktoré zaznamenali stovky očitých svedkov + potvrdili lekári http://www.odminusukplusu.cz/
A ak chceš prípad uzdraveného z rakoviny tu na Slovensku http://www.youtube.com/watch?v...
 
Hodnoť

 

istotne dokladas napisane vlastnou konzekventnostou a ani ty a ani tvoja rodina nechodite k lekarovi, nepoznate nemocnice, nevkrocite do lekarne a uspesnym modlenim za uzdravenie svojich blizkych evanjelizujete svet.
 
Hodnoť

 

Som neveriaci Tomas - vyliec ma a uverim ti.
 
Hodnoť

 

Pomodlime sa za duše prosté, medicínou nepoškvrnené, ámen.
 
Hodnoť

 

Ježišmária!
 
Hodnoť

to vazne si myslite,

ze "vecna radost" je nieco super bombove? vsak predsa nuda ako mraky. tak to radsej normalnu prijemnu ateisticku leukemiu. :)
 

veru...:))

Dvaja kamaráti, katolík a budhista, celý večer polemizujú o tom,
čo
nasleduje po smrti. Katolík verí v to, že sa po smrti dostane do
neba,
a budhista verí v reinkarnáciu.
Nevedia sa zhodnúť, tak sa dohovoria, že ten, kto prvý umrie,
objaví sa
tomu
druhému vo sne a povie mu, ako to v skutočnosti je. Katolík umrel
skôr a
tak
ako sľúbil, objavil sa budhistovi.
- No povedz, ako to vlastne je? Čo sa deje po smrti? - pýta sa
nedočkavo
budhista.
- Vieš čo, ráno vstaneme, raňajkujeme niečo ľahké, sexujeme,
desiatujeme, sexujeme, obedujeme nejakú zeleninku, sexujeme,
olovrantujeme,
sexujeme, večeriame, sexujeme a potom ideme spať.
Na druhý deň sa to isté opakuje.
- Ó, takže si mal nakoniec pravdu, človek sa po smrti dostane do
neba.
- Ale prd, som zajac na farme v Lučenci...
 
Hodnoť

 

"Spomínaná žena po pár rokoch zomrela /nie na rakovinu/ a keďže sa obidva príbehy odohrali v roku 1976, pravdepodobne už nežije ani uzdravený muž.

Čítajte viac: http://tvrdonova.blog.sme.sk/c...;

- toto sa mi strasne pacilo. cize, nemozno samozrejme tieto pribehy ani len verifikovat, pretoze tito ludia uz medzitym zomreli. a je samozrejme absolutne jasne, ze uz nemozu zit, ved kto z tych, co zil v roku 1976 este zije. nuz napriklad moja babka, ktora mala vtedy uz dve vnucata este stale je nazive. moja mama a otec tiez. uplnou nahodou aj ja. a ini, ktorych poznam a ktori si este pamataju aj casy, ked Rolling Stones a Beatles vitali zastupy hysterickych pubertacok su este velmi nazive.
 

jasné, že ich je možné verifikovať

lebo mnohí očití svedkovia stále žijú a určite sú ešte lekárske záznamy. Tá žena napísala svoj príbeh a mala stovky priateľov, ktorí to môžu potvrdiť.
Ale keď si som pizza žiadala dôkaz na internete, tak je dobré pripomenúť, že v roku 1976 veci na internet nedávali, ale šírili informácie inou formou.
A preto je lepšie spomenúť veci, ktoré sa udiali len pred pár rokmi, napríklad muž vzkriesený z mŕtvych po 42 hodinách, 8 rokov nemý muž uzdravený atď.
Nájdeš to v tomto videu s názvom 7 zázrakov a jeden mučeník http://www.jbsr.info/?pg=downl...
Tu je príbeh vzkrieseného z mŕtvych http://www.youtube.com/watch?v... o ktorom som písala tu http://tvrdonova.blog.sme.sk/c...
A to je len jeden z mnohých prípadov uzdravenia.
Ak chceš niečo zo Slovenska, klikni sem http://www.liecenie.com/?run=c...
 

 

- samozrejme ... mna napriklad o zazracnych uzdraveniach takto utvrdzovali zastupy vozickarov a ludi, ktori ma do lytok trepali barlami, ked som si brala batozinu z pasu, ktory bol akurat vedla toho, kde bola batozina tych, co sa prave vratili z Lourdes ....
- je zaujimave, ze z "mrtvych" uz vstali aj z chorob sa vyliecili ludia, ktorym krestanstvo nic nehovori. ti si potom mysleli, ze im pomohol budha, velky manitou atd. a velakrat je na to velmi racionalne vysvetlenie.
 

Hehe

a prípady, ktoré sa niekto aj obťažoval preveriť sa nepotvrdili:

Napríklad "zázračne" vyliečená vozíčkárka Jean Neilová spomínaná v linku vyššie sa zdá byť podvod, jej stav sa zlepšil iba subjektívne a nikdy nebola skutočne pripútaná k vozíčku (a jej rôzne ochorenia boli iného druhu, než poškodenie chrbtice)
http://taministries.net/wp-con...
http://stason.org/TULARC/scien...

Samozrejme, ďalšie "nejasnosti" sa objavujú pri údajnom vzkriesení jedného pastora v Nigérii, ktoré mal tiež spôsobiť Bonnke
http://www.secularhumanism.org...
http://www.helium.com/items/50...
http://www.deceptioninthechurc...

Iste je tiež veľmi výhodné "liečiť" ľudí v Nigérii, kde sú rôzne povery ešte silno zakorenené a mnohí "liečitelia" tam liečia aj za pomoci rituálnych vrážd a kde doteraz vraždia a prenasledujú deti, lebo ich považujú za čarodejnice
http://articles.cnn.com/2010-0...
http://www.telegraph.co.uk/new...
Pri takom vhodnom podhubí sa nemožno ani čudovať, že mnohé prípady údajných zázrakov pochádzajú práve z takýchto zaostalých krajín.

K liečeniu rakoviny vierou:
V prípade 172 úmrtí detí na rakovinu sa zistilo, že v 90% prípadov by mohla byť klasická liečba úspešná, nanešťastie sa však rodičia rozhodli pre vieru. Iná štúdia zistila to isté v prípade vyše 200 detí.
Využívanie modlitby namiesto tradičnej liečby sa tiež u týchto "liečtieľov" spája s vyššou úmrtnosťou.
http://www.cancer.org/Treatmen...

Ďalšie zdroje týkajúce sa "liečby" vierou v ktorých sú citované aj štúdie lekárov, ktorí preverovali prípady údajného vyliečenia - ktoré sa opäť nepotvrdili. Niekedy dokonca došlo naopak k zhoršeniu, ako v prípade jednej "vyliečenej" z rakoviny chrbtice, ktorá síce na javisku behala a chodila, ale o niečo neskôr jej chrbtica skolabovala a žena zomrela.
http://www.skepdic.com/faithhe...
http://www.quackwatch.com/01Qu...
 

Ešte väčší zázrak je

že sa Jean Neilovej úspešne darilo roky klamať lekárov aj obyvateľov mesta, že je na vozíčku a má obrovské bolesti chrbtice a dislokované kĺby.
Rovnaký zázrak sa podaril Davidovi Attahovi v Nigérii, ktorý osem rokov klamal lekárov a obyvateľov mesta, že je nemý, dokonca kvôli svojej chorobe nedokončil univerzitu a mal len podradnú prácu.
A to by som mohla spomínať ďalších slepých, hluchých, chorých na rakovinu,ktorým sa úspešne roky darilo oklamať lekárov aj známych aby mohli predstierať svoju chorobu a následné uzdravenie.
To je podľa mňa ešte väčší zázrak ako vzkriesenie z mŕtvych
 

Hihi

aspoň vidno, že si tie linky vôbec nečítala, len opakuješ už prezentované. Sú tam mnou prezentované skutočné výsledky vyšetrovania skutočným lekárom v prípade Neilovej a jej predchádzajúcich lekárskych vyšetrení... na rozdiel od tvojich anekdotických videí a článkov, kde sa len píše "lekári povedali" a nenasleduje žiadna citácia, žiaden kontakt na (nemenovaných) lekárov, žiadna štúdia - na prvý pohľad vidno tú hodnovernosť lekárskych záznamov :)))) A nikde netvrdím, že na vozíčku nebola, bola, ale nie z tebou prezentovaných dôvodov a nie pretože by pre ňu nebolo možné chodiť.
Nanešťastie k prípadu Attaha nie je na nete dostatok informácií na posúdenie hodnovernosti. Alebo skôr v tvojom prípade - našťastie.

"A to by som mohla spomínať ďalších slepých, hluchých..." menuj tam aj seba, aj keď u teba ide skôr o selektívnu slepotu a hluchotu voči dátam http://3.bp.blogspot.com/-TYHb...

Ale tie linky sú skôr pre iných, ktorých by to mohlo zaujímať, u teba snahu o objektivitu predsa očakávať nemožno ;)

Oh, mimochodom - vieš čo je spontánna remisia?
 

klikla som na to

prvý link sú len samé biblické citáty a teologické úvahy, takže skutočne hodnoverný zdroj.
Klikla som aj na druhý link a citujem: was investigated by Dr. Peter
May, a GP and member of the General Synod of the Church of England.
Takže opäť nezaujatý vyšetrovateľ.
Napriek svojej jasnej nezaujatosti a napriek tomu, že autormi článkov a záverov sú ľudia, ktorých hlavnou náplňou práce je zdiskreditovať prácu Reinharda Bonnke v druhom článku píšu : in fact Mrs. Neil had used a wheelchair for about 15 months and could still walk, although with great difficulty)
A na videu videu vidno ako po uzdravení behala.
Okrem toho, zaujímavé je, že žiadne výpovede lekárov, ktorý ju osobne vyšetrovali, žiadne výpovede známych, ktorí ju vtom meste roky poznali.
Keďže sa to v týchto dôveryhodných zdrojoch,ktoré si uviedol neuvádza, ja si dovolím zacitovať lekára, ktorý ju roky liečil a vedel o jej zdravotnom stave.
Jej lekár Colin West povedal: „Nezaberala na ňu žiadna liečba. Ako je možné, že ju ten človek (Bonnke) dokázal nájsť v publiku a uspieť tam, kde sme my zlyhali, zostáva pre mňa záhadou.“
A tu je video, kde sa tento lekár vyjadruje na kameru, ako aj susedia a známi spomínanej Jein.
http://www.jeanneilministries....
Ináč ešte poznámka: zaujímavé, že svetské média v Anglicku si pred uverejnením jej príbehu najprv neoverili, že je to údajne hoax
 

 

"Ináč ešte poznámka: zaujímavé, že svetské média v Anglicku si pred uverejnením jej príbehu najprv neoverili, že je to údajne hoax "

Vies co je este zaujimave? Ze pises o svetskych mediach a ja pritom neviem najst JEDINY clanok, spravu alebo odkaz na svetske medium ktore tuto spravu prinieslo. Mozes nam prosim uviest o ktore konkretne svetske media sa jedna? Uz minule ked si to spominala som sa k nim snazil dopracovat, ale marne.
 

1 2 3 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie


 1. Štefan Holý: Sulík - nová verzia Jána Ľuptáka? 7 795
 2. Jozef Kmeto: Kotlebovci chcú presadiť analýzu neslovanských čŕt niektorých občanov 1 548
 3. Martin Borguľa: Taká obyčajná normálnosť – to je to, čo tu chýba 1 503
 4. Pavel Weiss: Otvorená aj skrytá diskriminácia seniorov na pracovnom trhu 1 053
 5. Stanislav Martinčko: Izolujú úrady pre vírus Súmračnú ??? 943
 6. Monika Nagyova: Skutočný život, skutočné city. Welcome to Bratislava city. 753
 7. Ivan Husár: Národný futbalový štadión a zbabelé postupy ministerky Lubyovej 695
 8. Samuel Zubo: Cestoval som s voličom Kotlebu 612
 9. Andrej Vágner: Rybársky zväz už rok šikanuje dôchodcu - štát sa už rok nečinne prizerá 515
 10. Vladimír Bednár: Zabitie Solejmáního ako odkaz pre Putina 461

Rebríčky článkov


 1. Vladimír Krátky: Dôchodcovia si 13. dôchodok nezaslúžia !
 2. Dušan Seberíni: Naše archeologické mysteriózne monštrum
 3. Jakub Tinak: Môj prvý blog roku 2020
 4. Štefan Vidlár: Už nech to skončí!
 5. Michal Páleník: Otcovia – choďte na materskú „dovolenku“ v piatky
 6. Simona Mačorová: Análny sex
 7. Filip Tuhy: Parkour nie je gymnastika
 8. Olívia Lacenová: Libra by mohla prvý polrok posilňovať. O jej osude však rozhodne záver roka
 9. František Stručka: Ako železnice premrhali 600 miliónov korún na elektromeroch
 10. Jozef Legény: Zelené odpustky pre klimatických hriešnikov (Green indulgences for climate sinners)

 1. Proti Kiskovi už existuje tretie video, zatiaľ najkratšie
 2. Pellegriniho hospitalizovali pre infekciu dýchacích ciest, dočasne ruší program
 3. Mazurek ma inšpiroval. Prešlo ma to v Osvienčime (odomykáme)
 4. V nemocnici po premiérovi hospitalizovali aj Borisa Kollára
 5. Google stopol videá Smeru, ten sa vyhovára na technické úpravy
 6. Zbohom, kapitán! (Samo Marec sa lúči s Andrejom Dankom)
 7. V prípade výbuchu plynu v Prešove obvinili dvoch stavbyvedúcich
 8. Vlhová sa môže stať líderkou Svetového pohára, po prvom kole je priebežne druhá
 9. Ľudia zo zvolenskej bytovky dali na kotlebovca žalobu
 10. Lustrovanie novinárov vyšetrujú už rok, policajní riaditelia sú v civile

Už ste čítali?