Slniečkári #BanMeToo - 2.časť

Autor: Mária Tvrdoňová | 14.3.2019 o 13:08 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  393x

Okrem toho, že slniečkári sú rasisti, ktorí považujú bielych ľudí za nadradených a preto od nich požadujú vyšší štandard morálky ako od iných, majú ešte iné charakteristiky.

Slniečkári nevidia rozdiel medzi rasou a ideológiou.

Priemerne inteligentné štvorročné dieťa vie, že rasa má niečo spoločné s farbou pokožky a človek sa takým narodil. Vysokoškolsky vzdelaní slniečkári si myslia, že ideológia je rasa a človek, ktorý tú ideológiu kritizuje, je rasista. Takže ak kritizujete islam, ste rasista. Často kritizujem ideológiu komunizmu či nacizmu. Tiež som rasista?

Slniečkári nevidia rozdiel medzi ideológiou a ľuďmi.

Ak kritizujete nejakú ideológiu, znamená to, že nenávidíte ľudí. Teda podľa slniečkárov nenávidím obyvateľov Severnej Kórey. Často nesúhlasím s ateistami, ale ešte žiaden z nich ma neobvinil z toho, že ich nenávidím. Ateisti, učte sa od slniečkárov a obviňte ma z nenávisti, ateizmusfóbie a zablokujte ma za šírenie hate speech proti ateistom.

Slniečkári odôvodnený strach nazývajú fóbiou.

Ak máte strach keď začujete niekoho na ulici kričať, "Alah Akbar", ste islamofób.

Viete koľkými fóbiami trpím ja? Narkotikofóbiou (v živote som neokúsila drogu), jazda pod vplyvom alkoholu fóbiou, nikotínofóbiou, nacistofóbiou, komunizmusfóbiou..... Asi by som mala vyhľadať psychiatrickú pomoc.

Ale slniečkári nevidia, že trpia, kresťanofóbiou.

V deň, keď sa odohral teroristický útok v Štrasburgu, na titulke SME sa objavil hrozivý text s názvom: „Pozor, tu žijú kresťania“  o tom, že jednému cyklistovi kresťania prepichli gumy na bicykli. Predpokladám, že autor musel mať nejaký dôkaz o identite páchateľov. Veď keby dôkaz nemal, prísna redakcia SME by mu článok okamžite zmazala za šírenie nenávisti bez dôkazov. Určite páchateľov počul, ako pred útokom na gumy bojovo kričali „Haleluja“ a citovali výroky z ich svätej knihy o svätej vojne proti cyklistom.

Z článku som sa dozvedela, že na kopci stál dvojkríž (symbol, ktorý je na štátnej vlajke, štátnom znaku aj štátnej pečati) a tieto dvojkríže staviame preto, aby sme ľudí varovali, že „Pozor! Tu žijú kresťania.“
Lenže tento zastrašujúci náboženský symbol máme nielen na štátnych symboloch slovenskej republiky, je vystavený v školách, na úradoch, v parlamente, na hrade….. Ako je možné, že nikto proti tomu nebojuje?

Lenže slniečkári nevidia, že trpia kresťanofóbiou, lebo sú celé dni zamestnaní obviňovaním iných z islamofóbie.

Rovnako ako ľavičiari nevidia, že trpia maskulinofóbiou. Vedeli ste, že preto je ešte aj v dnešnej dobe väčšina držiteľov za nobelové ceny mužov, lebo táto patriarchálna maskulinná spoločnosť diskriminuje ženy? To muži sú zodpodvední za to, že väčšina žien si nevyberá vedeckú kariéru.

Ale slniečkári majú ešte iné charakteristiky, o ktorých napíšem nabudúce, ak ma nezablokujú, lebo presne o tom bude môj článok – o tom ako trpia slobodofóbiou.

Takže šup-šup, rýchlo sa poponáhľajte, nahláste ma správcovi a #BanMeToo (zablokujte ma tiež)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?