Slniečkári #BanMeToo

Autor: Mária Tvrdoňová | 13.3.2019 o 13:35 | Karma článku: 1,03 | Prečítané:  332x

Ak je niekto patriot, v jazyku slniečkárov je rasista, xenofób, fašista, nacista. Rovnosť znamená privilegované postavenie vďaka príslušnosti ku určitej znevýhodnenej skupine a ochrana štátnych hraníc sa nazýva islamofóbia.

Kritizovanie ideológie, ktorá vyzýva k násiliu sa označuje za hate speech .... skrátka vo svete ľavičiarov je všetko naopak.

Ak má Európsky 53 ročný muž sex s 9 ročným dievčaťom, nazvú ho pedofil. Ak to však spáchal niekto iný, je to veľký prorok.

Ak Európsky muž povie žene "Čau kočka", je to sexuálne obťažovanie.

Keď však slniečkárovi poviete, že v Pakistane sú obete znásilnenia väznené, alebo kameňované za cudzoložstvo, lebo podľa zákona Šaria svedectvo ženy nie je rovnocenné svedectvu muža a ak žena nemá 4 mužských svedkov, ktorí by potvrdili, že došlo k znásilneniu, skutok sa nestal, označí vás za islamofóba, nacistu, či rasistu.

Prečo ten dvojitý štandard?

Prečo sa od európskych bielych mužov požaduje, aby prijali určitý vysoký morálny kódex, ale pokiaľ ide o iné národy či náboženstvá, tak tú latku výrazne znížime?

Prečo nezaobchádzame so všetkými ľuďmi rovnako?

Odpoveď je jednoduchá – lebo slniečkári sú rasisti. Od bielych mužov požadujú omnoho vyšší stupeň morálky, lebo ich považujú za nadľudí, ktorí sú schopní správať sa na úrovni.

Avšak Arabských či Pakistanských mužov považujú za podľudí, podobných zvieratkám, ktorí nie sú schopní správať sa podľa takých vysokých morálnych noriem ako my. Ba čo viac, myslia si o týchto ľuďoch, že sú ako zúrivé zvieratká, ktoré na kritiku zareagujú útokom a preto treba umlčať každého, kto ich kritizuje. Treba ich nechať tak, veď oni sa aj tak nedokážu správať lepšie.

Čo iné to je, ak nie fašizmus? Nemeckí nacisti tiež verili, že bieli ľudia sú nadradenou rasou.

Ja rasistka nie som. Považujem všetkých ľudí za rovnocenných a preto si myslím, že na všetkých ľudí bez ohľadu na rasu, národnosť, či náboženstvo, by sme mali mať rovnaký meter.

Lenže títo ľudia sú tak zamestnaní označovaním iných za rasistov, že ani nevidia, že najväčšími rasistami sú oni sami. Oni predsa nemôžu byť rasisti, keď strávia 12 hodín denne obviňovaním druhých z rasizmu a nacizmu. Preto potrebujú našu terapiu. Každý človek ma nejakú slepú škvrnu, to znamená, že na sebe nevidí nejaké veci, ktoré všetci vidia. Terapia je jednoduchá – potrebujete tým ľuďom na ich slepú škvrnu poukázať.

Rovnako môžete pomôcť našim novinárom, slniečkárom, politicky korektným politikom.... – vždy keď začnú uplatňovať dvojitý štandard na jednotlivé rasy, či náboženstvá, vykričte im, že sú rasisti, ktorí považujú bielych ľudí za nadľudí.

Slniečkári, nezabudnite kliknúť na oznám správcovi a #BanMeToo (zablokujte ma tiež)

Prečítajte si príbeh anglického patriota, ktorý má ísť od väzenia za to, že informoval britskú verejnosť o znásilňovacích gangoch a kritizoval vládu za to, že nekonala.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Prirovnávajú ho k Procházkovi. Končí Galko v politike?

Odídenci zo SaS pomohli otvoriť schôdzu.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Ako Ficovi chutí bezmocnosť

Prečo sa predseda Smeru hnevá na Bugára.


Už ste čítali?